Chieftec Smart Series 250W SFX-250VS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 13 záznamov (zobrazujem 1 až 13)
Cena vrátane DPH
CHIEFTEC zdroj SFX 250W, active PFC, 8cm fan,> 85% efficiency, 230V
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
1 209 Sk
MADER
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/sfx-25 0vs.html Špecifikácia: ATX 12V 2.3 Formálny faktor: SFX Účinnosť: >85% Rozmery (DxŠxV): 100 mm x 125 mm x 64 mm PFC: Aktívne (0,9) Rozmer ventilátora: 80 mm tichý ventilátor Výkon Vstup striedavého prúdu: 230V / 3A Frek...
Obchod overený zákazníkmi
1754 recenzií
1 178 Sk
EKO TONER s.r.o.
Tekra.sk
Napájací zdroj CHIEFTEC SFX 250W, aktívne PFC, 8cm ventilátor, > 85% účinnosť, 230V SFX-250VS
EDIS
CHIEFTEC zdroj SFX 250W, active PFC, 8cm fan,> 85% efficiency, 230V SFX-250VS
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/sfx-25 0vs.html Špecifikácia: ATX 12V 2.3 Formálny faktor: SFX Účinnosť: >85% Rozmery (DxŠxV): 100 mm x 125 mm x 64 mm PFC: Aktívne (0,9) Rozmer ventilátora: 80 mm tichý ventilátor Výkon Vstup striedavého prúdu: 230V / 3A Frekvencia: 50 Hz +5V: 15A +3,3V: 1...
84 recenzií
Magic Print s.r.o.
796 recenzií
TuNakúpim.sk
Napájací zdroj CHIEFTEC SFX 250W, aktívne PFC, 8cm ventilátor, > 85% účinnosť, 230V
MobilPC.sk
13 recenzií
PCzóna
80 recenzií
ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
16 recenzií
jirno.cz
http://www.chieftec.eu/en/psus/smart-series/sfx-25 0vs.html Špecifikácia:
JSComputers.sk
hponline.sk